Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü! Çoruh üniversitesi personel alımı! Üniversite personel alım!

Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü! Çoruh üniversitesi personel alımı! Üniversite personel alım!

İlgili pozisyonlar arasında büro personeli, mühendis, diyetisyen ve teknisyen gibi çeşitli roller bulunmakta, adayların İngilizce yeterlilik, ilgili alanda tecrübe ve belirli yaş kriterlerini karşılamaları gerekmektedir.

Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü, 2022 KPSS P3, P93 ve P94 puanlarına dayalı, özel bütçe gelirlerinden finanse edilecek 11 sözleşmeli personel alımını duyurmuştur.

Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü! Çoruh üniversitesi personel alımı! Üniversite personel alım!

İlgili pozisyonlar arasında büro personeli, mühendis, diyetisyen ve teknisyen gibi çeşitli roller bulunmakta, adayların İngilizce yeterlilik, ilgili alanda tecrübe ve belirli yaş kriterlerini karşılamaları gerekmektedir. Başvurular 1 Mart 2024'te başlayıp, 15 Mart 2024'te sona erecek, sonuçlar ise 22 Mart 2024'te açıklanacaktır.

Başvuruların şahsen Artvin Çoruh Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'na yapılması gerekmekte olup, e-posta, posta ya da faks yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Üniversite, ilan sürecinde herhangi bir değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Adaylar aranan genel ve özel şartları sağlamalı, başvuru esnasında gerekli belgeleri sunmalıdır.

Çoruh Üniversitesi için İstenen belgeler arasında KPSS sonuç belgesi, yabancı dil belgesi, diploma ve tecrübeyi gösterir belgeler yer alır. Atama süreci ve sonuç duyuruları üniversitenin resmi web sitesi üzerinden yapılacak, başvuru esnasında yanlış veya eksik bilgi veren adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.