Cumhurbaşkanı Açıkladı! 15 Bin Yeni Öğretmen Ataması Yapılacak Dedi

Cumhurbaşkanı Açıkladı! 15 Bin Yeni Öğretmen Ataması Yapılacak Dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabı üzerinden müjdeli bir haber açıkladı. Kamuya 15 bin yeni öğretmen yapılacağını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öğretmenlerimize ve tüm eğitim camiamıza çok önemli bir müjde verdi. Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmaya devam ettiklerini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 bin yeni öğretmen ataması gerçekleştireceklerini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çocuklarımızın daha kaliteli eğitim almasını sağlamak için 15 bin yeni öğretmen ataması daha yapacağız, ifadelerine yer verdi.

CUMHURBAŞKANININ YAYINLAMIŞ OLDUĞU TWİTTER

Recep Tayyip Erdoğan
@RTErdogan

"Buradan öğretmenlerimize ve tüm eğitim camiamıza çok önemli bir müjde vermek istiyorum. Türkiye'nin geleceğine yatırım yapmaya devam ediyoruz. Çocuklarımızın daha kaliteli eğitim almasını sağlamak için 15 bin yeni öğretmen ataması daha yapacağız". Hayırlı olsun.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.