İş Bankası yeni kamu personel alımı yapacak

İş Bankası yeni kamu personel alımı yapacak

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, en az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olma, askerlik görevini tamamlamış olmak gerekir.

İş Bankası, güvenlik görevlisi alımı için başvuruları sürdürüyor. En az lise mezunu adaylar arasından seçilecek olan bu pozisyon için başvuru yapacak adaylarda, 1 Mart itibariyle 28 yaşını aşmamış olma şartı aranıyor.

İş Bankası yeni kamu personel alımı yapacak

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, en az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olma, askerlik görevini tamamlamış olmak gerekir. 175 cm boyunda olma gibi şartların yanı sıra, sağlık durumunun Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya uygun olması da gerekiyor.

İş Bankası ayrıca, geçerlilik tarihi 31.12.2024 ve sonrası olan Silahlı Özel Güvenlik Sertifikasına sahip olunması şartı da aranıyor. İstanbul ilinde ikamet edenlerin başvurabileceği bu pozisyon için başvurular, 1 Mart 2024 tarihine kadar İş Bankası Kariyer sayfası üzerinden gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak adayların bu şartları dikkatle incelemesi ve başvurularını zamanında yapmaları önem taşıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.