NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ personel alacağını duyurdu

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ personel alacağını duyurdu

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ personel alacağını duyurdu

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, çeşitli birimlerde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel alacak. Alım, 657 sayılı Kanun'un 4/B maddesi uyarınca ve KPSS puan sıralamasına göre yapılacak.

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALACAĞINI DUYURDU

Adaylar Türk vatandaşı olmalı, kamu haklarından mahrum olmamalı, belirli suçlardan ceza almamış olmalı ve askerlikle ilişiği bulunmamalıdır. Sağlık durumları da görev için uygun olmalıdır.

Lisans, ön lisans ve ortaöğretim mezunları için ilgili KPSS puanları geçerli olacak. Adaylar sosyal güvenlikten emeklilik almıyor olmalı ve vardiyalı çalışmaya uygun olmalıdır. Ayrıca, önceki hizmet sözleşmelerinde fesih durumu olanlar kabul edilmeyecek.

ÜNİVERSİTE PERSONEL ALACAK

Adaylar, başvuru formu, diploma veya mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisini elektronik ortamda sunacaklar. Temizlik pozisyonu için Hijyen Sertifikası gerekecek. Başvurular, üniversitenin web sitesi üzerinden online olarak yapılacak. Adaylar sadece bir pozisyon için başvuru yapabilirler.

Başvuruda sunulan bilgilerin doğruluğu adayın sorumluluğundadır. Başvurular KPSS puanına göre değerlendirilecek ve sonuçlar üniversitenin web sitesinde duyurulacak. Asil ve yedek listeler belirlenecek ve kazanan adaylar belirtilen süre içinde gerekli evrakları teslim etmek zorunda olacaklar.

Başvuru ve Bitiş Tarihi 31.01.2024-14.02.2024

Başvuru Kılavuzu: https://kamuiscialimi.com/d/file/namik-kemal-universitesi-personel-alacagini-duyurdu.pdf

Kaynak:Haber Merkezi

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.