Akyurt Belediyesi 25 Beden İşçisi Alımı Yapıyor

Akyurt Belediyesi 25 Beden İşçisi Alımı Yapıyor

Akyurt Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilan kapsamında 25 Beden işçisi alımı yapacak. Personellerin belirlenmesi için Kura başvuruları başladı.

Ankara Akyurt Belediyesi İŞKUR üzerinden çıktığı ilan doğrultusunda münhal bulunan kadrolarda istihdam edilmek üzere 25 Beden İşçisi alacak. İşe alınacak adaylarda herhangi bir deneyim şartı aranmayacak.

Akyurt Belediyesi Personel Alım Başvuru Şartları

  • 18 yaşını tamamlamış olmak.
  • Ankara/Akyurt ilçesinde ikamet etmek. İlan tarihinin başlama tarihinden sonraki ikamet değişiklikleri kabul edilmeyecektir.
  • Çalışma yeri ile ilgili Akyurt Belediyesi sorumluluk sahası faaliyet alanı olacaktır.
  • Ağır ve Tehlikeli İşlerde çalışmasına engel olacak bir hastalığının bulunmadığı, seyahat engeli olmaksızın arazi şartlarında çalışabilir olduğuna ilişkin sağlık raporu alabilecek durumda olmak.
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak).
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak.
  • Görevini devamlı yapmaya engel hastalığı bulunmamak.
  • Tam zamanlı ve vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

akyurt-belediyesi-personel-alimi.jpg

Özel Şartlar

  1. İlan tarihi itibariyle 56 yaşından gün almamış olmak.
  2. En az ilköğretim en fazla ortaöğretim öğrenim düzeyine sahip olmak.

Başvuru Şekli, Yeri Ve Tarihi

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 04 – 08 Nisan 2022 tarihlerinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilecektir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilecektir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

En az İlköğretim öğrenim düzeyine sahip olduğunu gösterir diploma veya mezuniyet belgesi.
Adli sicil kaydı.

Kura Tarihi

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından kura çekimi yapılmak üzere gönderilen listede yer alan adayların, kura çekimi 19 Nisan 2022 Salı günü saat 11:00’da yapılacaktır. Kura çekim yeri Beyazıt Mahallesi 9 Mayıs 90 Caddesi No:34 Akyurt/ANKARA adresinde bulunan Necip Fazıl Konferans salonudur.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.