Antalya Büyükşehir Belediyesi 20 Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi 20 Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında boş bulunan kadrolar için daimi çalıştırılmak üzere 20 Temizlik Personeli alımı gerçekleştirecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi belediye bünyesinde faaliyet göstermekte olan ASAT İnsan Kaynakları A.Ş. de boş bulunan kadrolarda daimi olarak çalıştırılmak üzere 20 Temizlik Personeli alacak. Söz konusu alıma başvuruda bulunan adaylarda iş deneyim şartı aranmayacak.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Antalya il sınırları içinde ikamet ediyor olmak,
En az ilkokul mezunu olmak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Ön başvuru formunu doldurmak.

20 Temizlik Personeli Alımı Mülakat Bilgileri

Yapılan başvurular sonucunda görüşmeye çağırılması uygun bulunan adaylara mülakat tarihi, yeri ve saati daha sonra bildirilecek.

antalya-buyuksehir-belediyesi-20-personel-alimi.jpg

Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar Antalya merkez ve bağlı ilçelerde daimi olarak ve tam zamanlı çalışma esasına göre istihdam edilecek.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Söz konusu alım doğrultusunda 20 Aralık 2021 Pazartesi günü başlayan başvurular 24 Aralık 2021 Cuma günü sona erecek.

Alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Gülveren Mahallesi 3760 Sokak No:15 ASAT Ek Hizmet Binası (Aldaş-Gülveren İtfaiye yanı) Kepez adresine şahsen yapacak.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.