Ardahan Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Personel Alımı

Ardahan Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Personel Alımı

Ardahan Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Gıda Mühendisi alımı yapacak. Başvuru tarihi ve başvuruya ait tüm bilgiler haberimizde.

Ardahan Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu İŞKUR üzerinden çıktığı ilan ile Geçici süreyle 1 Gıda Mühendisi alımı yapıyor. Başvuruda bulunacak adayların 01 Kasım 2021 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuru Şekli

Adaylar esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilirler.
Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

ardahan-ogretmen-evi-ve-aksam-sanat-okulu-personel-alimi-yapiyor.jpg

Öğretmen Evi Personel Alımı

Başvuracak olan adaylarda deneyim şartı aranmamaktadır.

Genel Hususlar

  • Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.
  • Lisans eğitim düzeyindeki ilanlara, durumu talep şartlarına uyan ve ilanın yayımlandığı anda geçerli KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların başvuruları kabul edilir.
  • KPSS’ye tabi ilanlara başvuranların puan üstünlüğüne ve öncelikli olarak başvuranların ise eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dörder katı olarak oluşturulan nihai aday listeleri sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir.
  • Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur.
  • Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru Şartları

Başvuracak olan adayların Lisans mezunu olması gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.