Ardanuç SYDV 7 Personel Alımı Başvuruları Başladı

Ardanuç SYDV 7 Personel Alımı Başvuruları Başladı

Artvin Ardanuç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın vakıf bünyesinde çalıştırılmak üzere açmış olduğu 7 personel alımında başvurular devam ediyor. Devam eden başvuru sürecinde merak edilen detayları sizler için paylaştık.

Artvin Ardanuç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı vakıf bünyesinde geçici olarak istihdam etmek üzere 5 Kadın Temizlik Elemanı ve 2 Erkek Şoför olarak toplamda 7 personel alacak. İş başvurusu yapan adaylarda tecrübe şartı aranmayacak.

Başvuru Şartları

T.C. Vatandaşı olmak,
Çalışmasına engel hali olmamak,
En az 6 aydır Ardanuç ilçe merkezinde ikamet ediyor olmak,
Erkek personel için askerlik görevini yapmış olmak veya askerlikten muaf olmak,
Erkek personelin en az B sınıfı sürücü belgesinin olması,
Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
Hasta ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olanların Eğitimi Kurs Belgesi veya Özürlü Bakımı Kurs Belgesine sahip olmak.

sosyal-yardimlasma-ve-dayanisma-vakfi.jpg

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
Dilekçe.

Mülakat Bilgileri

Başvuruları uygun görülen adaylar 23 Şubat 2022 Çarşamba günü saat 10.00’da Ardanuç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında mülakata girecek.

Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar Ardanuç ilçe merkez ve köylerinde 08.00-17.00 mesai saatlerine göre çalışacak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

9 Şubat 2022 Çarşamba günü başlayan başvurular 18 Şubat 2022 Cuma günü sona erecek. Adaylar başvurularını Hükümet Konağı Kat:1 SYDV Ardanuç adresine yapabilecek.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.