Arnavutköy Belediyesi 9 Personel Alımında Son Gün Yarın

Arnavutköy Belediyesi 9 Personel Alımında Son Gün Yarın

İstanbul Arnavutköy Belediyesini farklı unvanlar için ilana çıktığı 9 personel alımında başvurular yarın bitiyor. Başvuruları kaçırmayın.

İstanbul Arnavutköy Belediyesi geçtiğimiz hafta yayınlanan ilan kapsamında 6 Eğitmen, 1 Sağlık Personeli, 1 Harita Teknikeri ve 1 Büro Personeli olmak üzere toplamda 9 daimi personel alımı gerçekleştireceğini duyurmuştu.

Söz konusu alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar için merak edilen tüm hususları sizler için yeniden hazırladık.

6 Eğitmen (Erkek) Alımı İçin Başvuru Şartları

  • 696 Sayılı KHK Hükümleri,
  • Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitmeni, Türkçe Öğretmeni, Türk Dili e Edebiyatı Öğretmeni, Tarih Eğitmeni alanlarında lisans mezunu olmak,
  • El Sanatları Bölümünden ön lisans mezunu olmak.

1 Sağlık Personeli (Kadın) Alımı İçin Başvuru Şartları

  • 696 Sayılı KHK Hükümleri,
  • Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden lisans mezunu olmak.

arnavutkoy-belediyesi.jpg

1 Harita Teknikeri Alımı İçin Başvuru Şartları

  • 696 Sayılı KHK Hükümleri,
  • Meslek Lisesi Harita Bölümü mezunu, en az Yüksekokul mezunu, İmar durum bilgisi verebilecek yaklaşık 1000 Ruhsat/Yıl olan yüksek iş yoğunluğuna uygun olmak.

1 Büro Personeli (Erkek) Alımı İçin Başvuru Şartları

  • 696 Sayılı KHK Hükümleri,
  • Bilgi ve Belge Yönetim Bölümü lisans mezunu, ofis personeli.

Tüm Unvanlar İçin Başvuru Tarihleri

10 Aralık 2021 Cuma günü başlayan başvurular 14 Aralık 2021 Salı günü sona erecek. Adaylar başvurularını Atatürk Mahallesi Ömür Sokak No:7/2 Arnavutköy adresine yapabilecek.

Tüm Unvanlar İçin Mülakat Bilgileri

Başvuruları uygun görülen adaylar 14 Aralık 2021 Salı günü saat 09.00’da Atatürk Mahallesi Ömür Sokak No:7/2 Arnavutköy adresinde mülakata girecek.

Tüm Unvanlar İçin Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylardan Harita Teknikeri unvanlı personel Arnavutköy Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde, diğer unvanlara sahip adaylar ise Arnavutköy Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğünde tam zamanlı olarak görev yapacak.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.