Bakırköy Belediyesi 4 Personel Alımı

Bakırköy Belediyesi 4 Personel Alımı

İstanbul Bakırköy Belediyesi Tıp Merkezinde çeşitli unvanlarda istihdam etmek üzere 4 daimi personel alımı gerçekleştirecek. Alım yapılacak unvanlar ve alıma dair diğer detaylar haberimizin devamında.

Bakırköy Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında 1 Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı, 1 Psikiyatri Uzmanı (Psikiyatr), 1 Göz Hastalıkları Uzmanı ve 1 İç Hastalıkları (Dahiliye) Uzmanı olmak üzere toplam 4 daimi personel alacak. Alımı yapılacak tüm unvanlar için adaylarda 2 aylık iş deneyim şartı aranacak.

Tüm Unvanlar İçin Başvuru Şartları

657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) bendinin 1, 4, 5, 6, 7 ve 8 numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak,
Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış,
Pozisyona uygun uzmanlığı tamamlamış olmak.
Tüm Unvanlarda Başvuru İçin Gerekli Belgeler
Başvuruları uygun bulunan adaylara başvuru listesi ayrıca bildirilecek.

bakirkoy-belediyesi-isci-alimi.jpg

Bakırköy Belediyesi Personel Mülakat Bilgileri

Yapılan başvurular sonucunda görüşmeye çağırılması uygun görülen adaylara mülakat yeri, tarihi ve saati daha sonra bildirilecek.

Kamu İşçi Alımı Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar Bakırköy Belediyesine bağlı iş yerinde tam zamanlı olarak istihdam edilecek.

Tüm Unvanlar İçin Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 31 Ocak- 28 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacak olup, adaylar başvurularını [email protected] e-posta adresine CV göndererek yapabilecek.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum