Batman Beşiri Belediyesi 20 Personel Alıyor

Batman Beşiri Belediyesi 20 Personel Alıyor

Batman ili Beşiri Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan ile 20 personel alımı için ilana çıktı. İlana dair tüm detayları sizler için derledik.

Batman Beşiri Belediyesi belediye bünyesinde açık bulunan pozisyonlarda daimi olarak çalıştırılmak üzere toplamda 20 Beden İşçisi alacak. Söz konusu ilana başvuruda bulunacak adaylarda herhangi bir iş deneyim şartı aranmayacak.

Başvuru Şartları

T.C. Vatandaşı olmak,

Askerlikle ilişiği bulunmamak (Askerliğini yapmış, tecil etmiş veya muaf olmak),

Beşiri ilçe merkezinde son 6 ay itibariyle ikamet ediyor olmak,

657 sayılı Kanunun 48. Maddesi (A) Bendinin 1,4,5,6,7 ve 8 numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşıyor olmak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Kimlik fotokopisi,

İkametgah,

Nüfus Kayıt Örneği,

Sağlık Raporu,

Varsa ehliyet,

Fotoğraf,

Askerlik Terhis Belgesi,

Sabıka Kaydı.

batman-besiri-belediyesi-20-personel-alimi.jpg

Mülakat Bilgileri

Başvuruları uygun görülen adaylar 23 Mart 2022 Çarşamba günü 10.00-11.00 saatleri arasında Beşiri Belediyesinde mülakata tabi tutulacaklar.

Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar Beşiri ilçe sınırları içerisinde haftalık 45 saat olarak 08.00-17.00 mesai saatleri esasına göre çalışacak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Yapılacak alım için 18 Mart 2022 Cuma günü başlayan başvurular 19 Mart 2022 Cumartesi günü sona erecek. Söz konusu alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Beşiri Belediyesi Personel Limited Şirketine şahsen yapabilecek.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.