Bayrampaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 13 Kişiyi İşe Alacak

Bayrampaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 13 Kişiyi İşe Alacak

Bayrampaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yaptığı ilan ile 13 personel alacağını duyurdu. İlana başvuracak adaylar için başvuru tarihi ve aranan tüm şartlar haberimizde.

İŞKUR üzerinden ilana çıkan İstanbul Bayrampaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 13 Temizlik Görevlisi alacağını açıkladı. Başvuracak adaylarda herhangi bir deneyim şartı aranmayacak.

Başvuru İçin İstenen Başvuru Şartları

 • 18 Yaşını bitirmiş ve 45 yaşını geçmemiş olmak.
 • En az İlkokul mezunu olmak.
 • Kamu haklarından mahrum olmamak.
 • Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak.
 • Görevini yapmaya engel akıl ve vücut sağlığı özrü bulunmamak.
 • Yaşlı bakım projesi kapsamında istihdam edilecek temizlik personeli ilçe sınırları dahilinde ikamet eden yaşlı, engelli, yatağa bağlı kimselerin kişisel bakımı (tırnak kesme, saç tıraşı, banyo yaptırma vb.) ihtiyacını karşılanması için gerekli hizmeti sağlayacaktır.
 • İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.
 • Yaşlı ve engelli bakımı sertifikasına sahip olanlar ve 3294 sayılı kanun kapsamında vakıf hedef kitlesinde yer alanlar ile aday personelin daha önce benzer bir iş tecrübesinin bulunması durumunda öncelikli değerlendirilecektir.

sosyal-yardimlasma-ve-dayanisma-vakfi.jpg

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

 1. Kimlik fotokopisi.
 2. Öğrenim belgesi.
 3. Adli sicil belgesi.
 4. Sağlık raporu.
 5. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
 6. İkametgah belgesi

Çalışma Şartları

İşe alınan personeller Yaşlı bakım projesi kapsamında ilçe sınırları dahilinde ikamet eden yaşlı, engelli, yatağa bağlı kimselerin ev temizliği hizmetini kişilerin bulunduğu adrese iştirak ederek ifa edeceklerdir.

Başvuru tarihi ve Şekli

Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 28 Şubat 2022 ile 01 Mart 2022 tarihleri arasında İ[email protected] internet adresi üzerinden özgeçmiş (CV) gönderilerek başvurular yapılacaktır.

Ayrıca, adaylar 0549 584 10 01 nolu telefondan sorularına cevap bulacaklardır.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.