Belediye 20 Personel Alımı Başvuruları Yarın Sona Eriyor

Belediye 20 Personel Alımı Başvuruları Yarın Sona Eriyor

Tekirdağ Çorlu Belediyesi farklı unvanlarda istihdam etmek üzere toplamda 20 kamu işçisi alımı gerçekleştirecek. Alım yapılacak unvanlar ve daha fazlası haberimizin devamında.

Tekirdağ Çorlu Belediyesi İŞKUR üzerinden çıkmış olduğu ilan kapsamında belediyeye bağlı iştiraklerde geçici olarak çalıştırılmak üzere 13 Beden İşçisi ve 7 Beden İşçisi (Temizlik) olarak toplamda 20 geçici personel alacak. İşe alınmaya hak kazanan adaylar 4 ay süreyle çalışacak olup, mülakatta başarılı olan adaylardan gerekli belgeler istenecek.

Başvuru Şartları

  • T.C. Vatandaşı olmak (Ortak),
  • Emekli olmamak (Ortak),
  • Çalışmaya engel bir sağlık sorunu bulunmamak (Ortak),
  • Çorlu ilçesinde ikamet ediyor olmak (Ortak),
  • Hijyene önem vermek (Ortak),
  • Giyim, duruş ve davranış şekli ile kurumu temsil edebilmek (Ortak),
  • Benzer sektörlerde kasa, servis ve tercihen mutfak (sıcak-soğuk yiyecek-içecek, ızgara) tecrübesi olmak (Beden İşçisi Genel için),
  • Benzer sektörlerde tecrübesi olmak (Beden İşçisi Temizlik için),
  • En az lise mezunu olmak (Beden İşçisi Genel için).

orlu-belediyesi.jpg

Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar İşletme ve İştirakler Müdürlüğü lokasyonlarında çalışacak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Söz konusu alım için 14 Nisan 2022 Perşembe günü başlayan başvurular 15 Nisan 2022 Cuma günü sona erecek. Adaylar Çorlu Belediyesi 4. Kat İşletme ve İştirakler Müdürlüğü Salih Omurtak Caddesi No:139 adresine başvurularını yapabilecek.

Mülakat Hakkında

Başvuruları uygun görülen adaylar Çorlu Belediyesi 4. Kat İşletme ve İştirakler Müdürlüğünde 18 Nisan 2022 Pazartesi günü 09.30-12.00 saatleri arasında mülakata girecek.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.