Belediye Başkanlığı 35 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

Belediye Başkanlığı 35 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

Afyon Sadıklı Belediyesinin farklı unvanlar için açtığı 35 personel alımında başvurular devam ediyor. Henüz başvuru yapmamış adaylar, başvuruları kaçırmayın.

Afyon Sandıklı Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilan kapsamında belediyeye bağlı şirketlerden biri olan Sanper Sandıklı Personel İstihdam Sanayi Ticaret Ltd. Şti. de boş bulunan kadrolar için 20 Bahçe Bakım Elemanı ve 15 Büro Yönetimi Elemanı olmak üzere toplamda 35 daimi personel alacak.

Her iki unvan için de adaylarda iş deneyim şartı aranacak.

Tüm Unvanlar İçin Başvuru Şartları

  • T.C. Vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından yasaklanmamış olmak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,
  • Sandıklı ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak,
  • 18 yaşından büyük olmak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  1. Özgeçmiş,
  2. CV.

sandikli-belediyesi-is-ilanlari.jpg

Mülakat Bilgileri

Başvuruları uygun görülen adaylar Ece Mahallesi Yeni Belediye İş Merkezi 5.kat Sandıklı adresinde 11 Nisan 2022 Pazartesi günü saat 10.30’ da mülakata girecek.

Çalışma Şartları

Mülakatta başarılı olarak işe alınmaya hak kazanan adaylar Sanper şirketinin bünyesindeki işletmelerde haftanın 6 günü olmak üzere 08.30-17.30 mesai saatlerine göre çalışacak.

Tüm Unvanlar İçin Başvuru Tarihi ve Şekli

4 Nisan 2022 Pazartesi günü başlayan başvurular 8 Nisan 2022 Cuma günü sona ererken, adaylar başvurularını Ece Mahallesi Yeni Belediye İş Merkezi 5.kat Sandıklı adresine yapabilecek.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum