Beylikdüzü Belediyesi 20 Daimi Personel Alıyor

Beylikdüzü Belediyesi 20 Daimi Personel Alıyor

Beylikdüzü Belediyesi yayımlamış olduğu ilan doğrultusunda daimi süreyle 20 kamu beden işçi alımı gerçekleştirecek. Alıma dair tüm detaylar haberimizin devamında.

Beylikdüzü Belediyesi İŞKUR üzerinden gerçekleştirilen alımlar kapsamında açık bulunan kadrolarda istihdam edilmek üzere 20 daimi beden İşçisi alımı yapacak. Söz konusu alıma başvuru yapacak adaylarda iş deneyim şartı aranmayacak.

Beylikdüzü Belediyesi Personel Alımı

İlana çıkan Beylikdüzü Belediyesi alacağı 20 beden işçisini tam zamanlı olarak belediye sınırları içerisinde görevlendirecektir. Alıma ait başvuru, müracaat koşulları ve mezuniyet bilgisi aşağıdaki gibi olacaktır.

Başvuru Yeri ve Tarihi

Yapılacak alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 1 Kasım 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arası [email protected] e-posta adresine özgeçmiş (CV) bilgilerini yüklemek kaydıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

beylikduzu-belediyesi-beden-isci-alim-001.jpg

Başvuru Şartları

  • T.C.Vatandaşı olmak.
  • Emekli olmamış olmak.
  • Beylikdüzünde ikamet ediyor olmak.
  • Affa uğramış olsalar bile devletin güvenliğine karşı suçlar ile Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak
  • 45 yaşını geçmemiş olmak.
  • En az ortaokul mezunu olmak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Özgeçmiş (CV)

Mülakat Bilgileri

Başvurular sonucunda başvuruları uygun görülen adaylara SMS veya telefon ile bilgi verilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.