Boğazlıyan Belediyesi 54 Personel Alımında Başvurular Bugün Sona Eriyor

Boğazlıyan Belediyesi 54 Personel Alımında Başvurular Bugün Sona Eriyor

Yozgat Boğazlıyan Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan doğrultusunda 54 personel alımı için ilana çıktı. Hangi unvanlar için alım yapılacak, başvuru şartları neler sorularını sizler için cevapladık.

Yozgat Boğazlıyan Belediyesi belediye bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Sulama Taahhüt Eğitim Turizm Gıda Hizmet Ticaret ve Sanayi LTD. ŞTİ. de geçici olarak istihdam etmek üzere 54 Beden İşçisi (Genel) alacak.

Söz konusu alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylarda iş deneyim şartı aranmayacak olup, işe alınmaya hak kazanan adaylar 5 ay 29 gün süreyle istihdam edilecek.

Başvuru Şartları

  • Boğazlıyan ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Adli Sicil Kaydı,
  • 2 adet fotoğraf,
  • Nüfus Kayıt Örneği,
  • İkametgah Belgesi.

bogazliyan-belediyesi.jpg

Mülakat Bilgileri

Başvuru yapan adaylar arasından başvuruları uygun görülenler Boğazlıyan Belediye Başkanlığı’ nda 10 Mart 2022 Perşembe günü saat 09.30’ da mülakata girecek.

Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar neticesinde işe alınmaya hak kazanan adaylar Sulama Taahhüt Eğitim Turizm Gıda Hizmet Ticaret ve Sanayi LTD. ŞTİ. de 5 ay 29 gün süreyle 08.30-17.30 mesai saatleri esas alınarak çalışacak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Yapılacak alım için başvurular 9 Mart 2022 tarihinde (Sadece 1 gün) yapılacak olup, alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Sulama Taahhüt Eğitim Turizm Gıda Hizmet Ticaret ve Sanayi LTD. ŞTİ. ye yapacak.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.