Bozüyük Belediyesi 66 Kamu İşçi Alım Başvuruları Başladı

Bozüyük Belediyesi 66 Kamu İşçi Alım Başvuruları Başladı

Bozüyük Belediyesi farklı meslekten toplam 66 personel alacağını açıkladı. Başvuru şartları, son başvuru tarihi ve diğer detaylar sizin için haberimizin devamında.

Bilecik Bozüyük Belediyesi İŞKUR üzerinden çıktığı ilan doğrultusunda münhal bulunan boş kadrolara istihdam edilmek üzere 66 kamu işçi alımı yapacak.

Bozüyük Belediyesi Personel Alımı

İlana çıkan Bozüyük Belediyesi işe alacağı 10 Süpürgeci ve 56 Beden işçisini İlçe Sınırları İçerisinde Fen İşleri Müdürlüğüne Bağlı Hizmet Alanlarında haftalık 45 saat ve sabah 08:30 akşam 17:30 saatleri arasında görevlendireceğini duyurdu.

Başvuru Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak.
  • Emekliliğe hak kazanmamış olmak ve emekli olmamak.
  • 18-63 Yaş Aralığında Olmak.
  • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak.
  • En Az - Okur - Yazar Olmak.
  • Bozüyük İlçe Sınırları İçinde İkamet Ediyor Olmak.
  • Adaylar İlan Edilen Farklı Unvanlardan Sadece l Tanesine Müracaat Edebilecektir.

bozuyuk-belediyesi.jpg

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

T.C, Kimlik No Gösteren Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Sağlık Raporu, Adli Sicil Belgesi, İkametgah Belgesi Son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Askerlik Durum Belgesi (Erkek Adaylar İçin), Mezuniyet Belgesi İŞKUR Portalı veya İŞKUR Hizmet Noktasından alınacak İşe Başvuru Formu

Başvuru Yeri ve Tarihi

Söz konusu alım için adaylar başvurularını 07-08 Nisan 2022 tarihleri arasında İŞKUR Hizmet Noktası veya İŞKUR Portalı üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Mülakat Bilgileri

Başvuruları kabul edilen adaylar 12 Nisan 2022 tarihinde saat: 15:00’da Kasımpaşa Mahallesi Saraycık Caddesi No:59 Bozüyük BİLECİK (İtfaiye Garajı) adresinde mülakata tabi tutulacaklardır.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.