Bucak Belediyesi İŞKUR Üzerinden 6 Personel Alımı Yapacak

Bucak Belediyesi İŞKUR Üzerinden 6 Personel Alımı Yapacak

Burdur Bucak Belediyesi çıkmış olduğu ilan doğrultusunda daimi olarak istihdam etmek üzere 6 personel alacak. Alım hakkında merak edilen detayları sizler için derledik.

Burdur Bucak Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan doğrultusunda belediyeye bağlı Akaryakıt Hizmet Sanayi ve Ticaret A.Ş. de daimi olarak çalıştırılmak üzere 6 Akaryakıt Satış Görevlisi alımı gerçekleştirecek. Söz konusu alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylarda iş tecrübesi aranmayacak.

Başvuru Şartları

T.C. Vatandaşı olmak,
Adli Sicil Kaydı olmamak,
Burdur sınırları içinde ikamet ediyor olmak,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,

bucak-belediyesi.jpg

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Kimlik fotokopisi,
Adli Sicil Belgesi,
İkametgah Belgesi,
1 adet vesikalık fotoğraf.

Mülakat Bilgileri

Başvuruları uygun görülerek görüşmeye çağırılmaya hak kazanan adaylar Cami Mahallesi Ramazan Selen Bulvarı No:132 Bucak adresinde 22 Şubat 2022 Salı günü saat 14.00’ da mülakata girecek.

Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar Yeni Mahalle Süleyman Demirel Bulvarı No:65 Bucak adresinde daimi olarak çalışacak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Gerçekleştirilecek alım için başvurular 16-21 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacak. Söz konusu alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Cami Mahallesi Ramazan Selen Bulvarı No:132 Bucak adresine yapacak.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.