Çalış Belediyesi Büro İşçisi Alımı

Çalış Belediyesi Büro İşçisi Alımı

Nevşehir Çalış Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile 1 Büro İşçisi alımı gerçekleştirecek. Başvuru tarihleri ve şartları haberimizin devamında.

Nevşehir Çalış Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan duyuruda Belediye bünyesinde münhal bulunan 1 pozisyon için geçici olarak istihdam edilmek üzere mülakat yoluyla 1 Büro İşçisi alımı gerçekleştirilecek. Söz konusu alıma başvuracak adaylarda iş deneyim şartı aranmayacak.

Başvuru Tarihleri

Başvurular 8-11 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak olup, söz konusu alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Çalış Belediye Başkanlığına yapacak.

alis-belediyesi-isci-alimi.jpg

Başvuru Şartları

  • Bayan olmak,
  • Çalış Kasabasında ikamet ediyor olmak,
  • Yüksekokul mezunu olmak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Yüksekokul diploması.

Mülakat Bilgileri

Yapılan başvurular sonucunda mülakata girmeye hak kazanan adaylar 12 Ekim 2021 Salı günü saat 14.00’ da Çalış Belediye Başkanlığı binasında mülakata tabi tutulacak.

Çalışma Şartları

İşe alınması uygun görülen aday 08.00 - 17.00 saatleri arasında tam zamanlı olarak Çalış Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.