Darphane Genel Müdürlüğü Sözlü Sınav İle 46 İşçi Alacak

Darphane Genel Müdürlüğü Sözlü Sınav İle 46 İşçi Alacak

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuru ile 46 sürekli işçi alımı yapılacağını açıkladı. Tüm detaylar haberimizde.

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü çıkmış olduğu ilan kapsamında 18 farklı unvan için 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında çalıştırılmak üzere sözlü sınav yoluyla 46 sürekli işçi alımı gerçekleştirecek.

Başvuru Tarihleri

Söz konusu alım için başvurular 8-12 Kasım 2021 tarihleri arasında İŞKUR internet sitesi üzerinden sadece online olarak yapılacak.

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü Personel Alımı

İlana çıkan Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü 46 sürekli işçi alacak. Alımını gerçekleştireceği personelleri Genel Müdürlüğün İstanbul’da bulunan adreslerinde istihdam edilecek.

darphane-ve-damga-matbaasi-isci-alim.jpg

Noter Kura İşlemleri

  • İŞKUR tarafından bildirilen nihai listelerde olup belge teslimi ve kontrolü neticesinde başvuru şartlarını taşıdığı tespit edilen adayların sayısının açık pozisyon sayısının 4 (dört) katından fazla olması durumunda kura işlemi gerçekleştirilecektir. Noter tarafından kura ile, açık iş sayısının 4 (dört) katı oranında asil ve açık iş sayısının 4 (dört) katı oranında yedek aday belirlenecektir.
  • Noter kura çekimi 14 Aralık 2021 günü saat 14.00’de Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşecektir. COVID-19 Pandemisi ile mücadele kapsamında alınan tedbirler dolayısıyla kuranın yapılacağı salona herhangi bir aday alınmayacaktır.
  • Kura çekimi tarihi ve yerinde değişiklik olması durumunda Genel Müdürlüğün https://www.darphane.gov.tr internet adresinde duyurulacaktır.
  • Kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular https://www.darphane.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir. Adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır. Bu ilanlar tebligat yerine geçecektir.
  • Noter tarafından kura ile seçilen “asil aday” listesinde yer alan adaylar, tarih ve saati bilahare ilan edilecek Sözlü Sınava tabi tutulacaktır. Asil adaylar içinden açık pozisyon sayısı kadar başarılı aday olmaması halinde yedek aday listesinde yer alan adaylar sözlü sınava çağrılacaktır

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.