Denizli Büyükşehir Farklı Unvanlarda Kamu İşçisi Alıyor

Denizli Büyükşehir Farklı Unvanlarda Kamu İşçisi Alıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Daimi 5 personel alımı yapıyor. Hangi Unvanlarda alım yapacak? Başvuru tarihi, müracaat koşulları, istenilen belgeler haberimizde.

Denizli Büyükşehir Belediyesi İŞKUR’da çıkmış olduğu ilan ile Daimi 2 Halkla İlişkiler Görevlisi, 1 İnşaat Mühendisi, 1 Kamyon Şoförü ve 1 Ekskavatör Operatörü olmak üzere toplam 5 personel alımı yapacağını açıkladı.

Halkla İlişkiler Görevlisi alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 21-25 Ekim 2021 tarihleri arasında diğer alımlar için başvuru yapacak adaylar ise 25-27 Ekim 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli

Başvuru yapmak isteyen adaylar [email protected] adresine cv’lerini göndererek başvuru yapabilirler. Elden veya posta yoluyla başvurular kabul edilmeyecektir.

denizli-buyuksehir-kamu-iscisi-aliyor.jpg
Müracaat Koşulları

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Sağlık engeli olmamak,
  • Denizli’de ikamet ediyor olmak.

Başvuru İçin İstenen Belgeler

  • Özgeçmiş (CV)

Mülakat Bilgisi

Başvuru yapanların Cv leri incelendikten sonra durumu uygun görülen adaylar mülakata çağrılacaktır. Mülakat adresi Peraş Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Temizlik Ulaşım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketidir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.