Elazığ Belediyesi 10 Şoför Alacak

Elazığ Belediyesi 10 Şoför Alacak

Elazığ Belediyesi, yaptığı duyuru ile 10 Şoför alacağını açıkladı. Başvuracak adaylardan istenilen evrak ve başvuru tarihleri haberin devamında.

Elazığ Belediyesi 08-10 Eylül 2021 tarihleri arasında başvurusunu alacağı 10 Şoför alacak. Kura ile alımı yapılacak olan şoförler Şehir içi Toplu ulaşım aracı görevine atanacaklardır.

İş-Kur İEP programı kapsamında Şehir İçi Toplu Ulaşım Aracı kullanabilecek 3 ay süre ile ( Süre sonunda en az % 50 sini daimi olarak devam edeceği ) 10 Şoför Alımı Yapılacak.

14.09.2021 saat 14.00 ‘da Kültür Park Sosyal Tesisleri Çok Amaçlı Salonda Noter Huzurunda Kura Çekimi sonucunda alım yapılacaktır.

Aşağıda belirtilen şartları sağlayan adayların, 08 Eylül 2021 - 10.Eylül 2021 kadar Kültür Park Sosyal Tesisleri idari bina İnsan kaynakları departmanına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

İlgili Kişinin daha önceden Ebuaş A.Ş. Bünyesinde çalışmamış olması, son 1 ayda herhangi bir sosyal güvenlik kurumunda sigortasının bulunmaması, daha önceden İş-Kur İş Başı Eğitim Programlarında herhangi bir problem yaşamamış olması, D yada E Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olması, en az SRC – 2 Belgesine sahip olması ve Psikoteknik Belgesine sahip olması gerekmektedir.

GENEL ŞARTLAR

  • Türk vatandaşı olmak
  • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak ( Yapmış olmak, Tecilli veya Muaf olmak )
  • Herhangi bir sosyal güvenlik Kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak
  • Görevini devamlı yapmaya engel hastalığı bulunmaması
  • Tam zamanlı yada vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmaması
  • Başvurduğu kurumun bulunduğu il sınırlarında ikamet etmek


Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.