Esenler SYDV 15 Personel Alacak

Esenler SYDV 15 Personel Alacak

İstanbul Esenler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı geçici süreyle istihdam etmek üzere 15 personel alımı gerçekleştirecek. Alıma ilişkin detaylar haberimizin devamında.

İstanbul Esenler SYDV İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında vakıf bünyesinde geçici süreyle istihdam etmek üzere 15 Temizlik Görevlisi alacak. Söz konusu alım ile işe başlayacak adaylar 11 ay süreyle görev yapacak ve adaylarda iş deneyim şartı aranmayacak.

Başvuru Şartları

T.C. Vatandaşı olmak,
18 yaşını bitirmiş 55 yaşını geçmemiş olmak,
En az ilkokul mezunu olmak,
Kamu haklarından mahrum olmamak ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,
Yapılacak adli ve idari soruşturma sonucunda çalışmasına engel durumu bulunmamak,
Yaşlı Bakım Projesi kapsamında ev temizliğinde çalışabilecek güç ve yeterlilikte olmak ve görevi devamlı yapabilecek akıl, vücut sağlığı özrü bulunmamak,

esenler-sydv.jpg

Yaşlı Bakım Projesi kapsamında istihdam edilecek temizlik personeli ihtiyaç duyulması halinde proje hedef kitlesi olan yaşlı, engelli yatalak kimselerin kişisel bakımı (tırnak kesme, saç tıraşı, banyo yapma gibi) ihtiyacının karşılanması için gerekli hizmeti sağlayacaktır.
Son 6 ay içerisinde Esenler ilçesinde ikamet ediyor olmak,
Yaşlı ve engelli bakım sertifikasına sahip olanlar ve 3294 sayılı kanun kapsamında vakıf hedef kitlesinde yer alanlar ile aday personelin daha önce benzer bir iş tecrübesinin bulunması öncelikli olarak değerlendirilecek.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Kimlik fotokopisi,
Öğretim Belgesi,
Adli Sicil Belgesi,
Sağlık Raporu,
Sürücü Belgesi (en az B sınıfı),
Adres Yerleşim Belgesi.

Mülakat Bilgileri

Yapılacak olan inceleme ve soruşturma sonucunda, şartları uygun olduğu Vakıf Mütevelli Heyetince değerlendirilen adaylar 11 Ocak 2022 Salı günü saat 10.30’da mülakata girecek.

Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar Esenler SYDV ve ilçe genelinde 1 Şubat-31 Aralık 2022 tarihleri arasında ve 08.00-17.00 mesai saatleri içerisinde istihdam edilecek.

Yaşlı Bakım Projesi kapsamında istihdam edilecek temizlik personeli ilçe sınırları dahilinde ikamet eden yaşlı, engelli, yatalak vb. durumda olan kişilerin ev temizliği hizmetini kişilerin bulunduğu adrese iştirak ederek ifa edecek.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 7-9 Ocak 2022 tarihleri arasında özgeçmiş formu (CV) gönderilerek [email protected] adresine yapılacak.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.