Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 2 Daimi İşçi Alacak

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 2 Daimi İşçi Alacak

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yayımladığı ilan ile 2 (iki) personel alacağını duyurdu. Yayımlanan ilana başvurmak isteyen adayların merak ettiği tüm detaylar haberimizde.

Eskişehir Belediyesi İŞKUR üzerinden yayımladığı ilanda 1 Beden İşçisi ve 1 Şoför alacağını duyurdu. İlana başvurmak isteyen adayların başvurularını 17 Ekim 2021 tarihine kadar tamamlamaları gerekiyor.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Personel alımı

Belediye Başkanlığı tarafından yapılan ilan doğrultusunda alınacak personeller daimi kadroyla işe alınacak olup, Eskişehir Belediyesi sınırları içerisinde görevlendirileceklerdir. Ayrıca işe alınan personellere haftalık 45 saat çalışma süresi uygulanacaktır.

eskisehir-buyuksehir-belediyesi-kamu-isci-alimi-yapiyor.jpg

Nasıl Başvurabilirim?

İlana başvurmak isteyen adaylar özgeçmişlerini hazırlayarak [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir. Başvurular posta yolu ile veya şahsen kabul edilmeyecek olup sadece e-mail yolu ile yapılacaktır.

Beden İşçi İçin Aranan Koşullar

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Adli sicil kaydı olmamak ve Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • İdaremizin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak açık ve kapalı sahaları ile atölyelerinin bakım, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesi, depo ile ambarlardaki malzemelerin taşıma, kaldırma, istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemlerde görev almak için 1 kişi (Sivrihisar) alınacaktır. (Sivrihisar ilçesine alınacak personelin Sivrihisar ilçesinde ikamet etmesi gerekmektedir.)
  • Ayrıca Beden İşçisi olarak görev yapacak personelin en az ilkokul mezunu olması ve B sınıfı ehliyete sahip olması ve İdaremizin iş ve işleyişi ile ilgili niteliklere, birim tarafından yapılan hizmet işlerini yapabilecek kapasiteye haiz olması gerekmektedir. (E sınıfı ehliyet ile SRC belgelerine sahip olanlar tercih sebebidir.) Ayrıca; görevlendirilecek personelin, 28.04.2018 tarih ve 2018/11608 sayılı Resmi Gazetede Yayımlanan "İl Özel İdareleri, Belediyeler, Bağlı Kuruluşlar ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerinin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslar" Madde 4 de belirtilen nitelikleri taşımaları gerekmektedir.

Şoför - Yük Taşıma İçin Aranan Koşullar

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Adli sicil kaydı olmamak ve Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
  • İdaremizin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, kanalizasyon, yağmursuyu, içme suyu hatlarının acil bakım onarımında kullanılan makine, ekipman, malzeme, personel taşıma ve tehlikeli madde (yakıt) taşıma vb. ile gerektiğinde il sınırları dışındaki seyahat, ekipman, malzeme, personel taşıma ve tehlikeli madde (yakıt) taşıma vb. işlerin yerine getirilmesinde görev yapmak için 1 Kişi (Sivrihisar) alınacaktır.
  • (Sivrihisar ilçesine alınacak personelin Sivrihisar ilçesinde ikamet etmesi gerekmektedir.)
  • Ayrıca Şoför olarak görev yapacak personelin en az ilkokul mezunu olması ve E sınıfı ehliyete ve SRC belgesine sahip olması gerekmektedir.
  • Ayrıca; görevlendirilecek personelin, 28.04.2018 tarih ve 2018/11608 sayılı Resmi Gazetede Yayımlanan "İl Özel İdareleri, Belediyeler, Bağlı Kuruluşlar ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerinin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslar" Madde 4 de belirtilen nitelikleri taşımaları gerekmektedir.

Görüşme ve Mülakat Bilgileri

Gönderilen özgeçmişler değerlendirildikten sonra uygun bulunan adaylar görüşmeye çağırılacaktır. Başvuruları kabul edilen adaylar için mülakat tarihi 18 ekim 2021 tarihi olarak belirlenmiştir. Görüşmeler saat 8:00 ve 12:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.