Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ESPARK 16 Daimi Personel Alıyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ESPARK 16 Daimi Personel Alıyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi farklı unvanlarda daimi olarak çalıştırılmak üzere 16 kamu işçisi alacak. Alınacak personeller belediyeye bağlı ESPARK Eskişehir Park Bahçe Peyzaj Temizlik A.Ş. de hizmet verecek.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden çıktığı ilan ile belediyeye bağlı ESPARK Eskişehir Park Bahçe Peyzaj Temizlik A.Ş. de açık bulunan pozisyonlarda daimi olarak istihdam etmek üzere 5 Şoför-Yük Taşıma personeli, 3 Beko Loder (Kazıcı- Yükleyici) Operatörü ve 8 Büro İşçisi olmak üzere toplam 16 personel alacak.
Açıklanan unvanların hiçbiri için adaylarda iş deneyim şartı aranmayacak.

Büro İşçisi İçin Başvuru Şartları

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Adli sicil kaydı olmamak ve Kamu haklarından mahrum bulunmamak
 • Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı 185 Çağrı Merkezinde vatandaşların telefonla bildirdikleri istek, öneri, görüş ve (İçme suyu arızalan, Kanalizasyon arızalan, Elektronik Kartlı Sayaç arızalan, Su kirliliği, Su kesintisi ve Kaçak Su kullanımı gibi) şikayetleri inlemek, alınan bildirimlerin ve arıza taleplerinin İlgili birimlere göre ayrımını yapılarak Mobil İş Emri Uygulaması ile sahadaki Arıza ve Keşif ekiplerimize bilgisayarlar aracılığı ile iletilmesini sağlamak amacıyla; En az lise mezunu, 18-40 yaş arası Bay/Bayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da tecil edilmiş olmak, Ses tonu iyi, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, vatandaş ile iyi iletişim kurabilen, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Problem çözme becerisine sahip İş takipçisi ve sonuç odaklı olan, Takım çalışmasına uyumlu, Tercihen çağrı merkezi ve/veya müşteri hizmetleri deneyimi olan, Vardiyalı çalışabilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmesi gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Öz Geçmiş (CV)

8 Büro İşçisi İçin Başvuru Tarihi ve Şekli

Büro İşçisi alımına başvuracak adaylar başvurularını 26-28 Mart 2022 tarihleri arasında [email protected] adresine özgeçmiş gönderilerek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

eskisehir-buyuksehir-belediyesi-isci-alimi.jpg

Şoför-Yük Taşıma Personeli İçin Aranan Başvuru Şartları

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Adli sicil kaydı olmamak ve Kamu haklarından mahrum bulunmamak
 • Daire Başkanlığımız bünyesinde Merkez Şantiyemizde Şoför (Yük Taşıma) olarak görev yapacak; en az ilkokul mezunu olmak, meslek kodu için gerekli ehliyet belgesine sahip olmak, SRC-4 belgesine sahip olmak.
 • Görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmayan personel alınacaktır.

Beko Loder (Kazıcı- Yükleyici) Operatörü İçin Aranan Başvuru Şartları

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Adli sicil kaydı olmamak ve Kamu haklarından mahrum bulunmamak
 • Daire Başkanlığımız bünyesinde Merkez Şantiyemizde Beko Loder (Kazıcı-Yükleyici) Operatörü olarak görev yapacak; en az ilkokul mezunu olmak, meslek kodu için gerekli ehliyet belgesine veya operatörlük belgesine sahip olmak,
 • Görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmayan personel alınacaktır.

Şoför-Yük Taşıma Personeli ve Beko Loder (Kazıcı- Yükleyici) Operatörü İçin Başvuru Tarihi ve Şekli

Şoför-Yük Taşıma Personeli ve Beko Loder (Kazıcı- Yükleyici) Operatörü alımına başvuracak adaylar başvurularını 25-27 Mart 2022 tarihleri arasında [email protected] adresine özgeçmiş gönderilerek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.