Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı (KPSS Şartsız)

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı (KPSS Şartsız)

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü çıktığı ilan doğrultusunda “Proses İşçileri” alımı yapacağını duyurdu. Adaylardan KPSS şartı aranmayacak.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 25 Proses İşçisi alacağını duyurdu. İŞKUR aracılığıyla alımı yapılacak adayların Lise ve Dengi Okul ile Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun olma şartı aranmakta.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı

ETİMADEN alımını gerçekleştireceği 25 Proses İşçisinden 17 adetini Lise ve Dengi Okul mezunlarından, 8 adetini ise Meslek Yüksek Okul mezunlarından alacak.

ETİMADEN Kamu İşçi Alımı İlgili Okul Bölümleri ve Alınacak Personel Sayıları

MESLEK YÜKSEKOKUL MEZUNLARI İÇİN; Meslek Yüksek Okulu Maden Teknolojisi 2 kişi, Meslek Yüksek Okulu Kimya ve Laboratuvar Teknolojisi 1 kişi, Meslek Yüksek Okulu Elektrik 1 kişi, Meslek Yüksek Okulu Lojistik 2 kişi, Meslek Yüksek Okulu İş Makineleri Operatörlüğü 2 kişi olmak üzere toplam 8 kişi alınacak.

eti-maden-isletmeleri-genel-mudurlugu.jpg

LİSE VE DENGİ OKUL MEZUNLARI İÇİN; Lise ve Dengi Okul Kimya 7 kişi, Lise ve Dengi Okul Elektrik-Elektronik Teknolojileri 2 kişi, Lise ve Dengi Okul Motorlu Araçlar Teknolojisi 3 kişi, Lise ve Dengi Okul Makine Teknolojileri 3 kişi Lise ve Dengi Okul Endüstriyel Otomasyon 2 kişi olmak üzere toplam 17 kişi alınacak.

Emet Bor İşletme Müdürlüğü

ETİMADEN Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) 25 kamu işçisi alınacak. Adaylar Söz konusu işgücü ilanı anılan İl Müdürlüğü tarafından, 06 Aralık 2021 tarihinde Türkiye İş Kurumu www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacaktır.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 6-10 Aralık 2021 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu www.iskur.gov.tr internet adresinden gerçekleştirilecektir. Ayrıca, Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezinden de yapılabilecektir.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.