Fethiye Belediyesi 9 Personel Alacak

Fethiye Belediyesi 9 Personel Alacak

Muğla Fethiye Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında farklı unvanlar için 9 personel alacak. Alım yapılacak unvanlar, başvuru tarihleri ve daha fazlası haberimizde.

Muğla Fethiye Belediyesi belediye bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere Aşçı, Garson ve Büro Personeli olarak toplamda 9 personel alacak. İşe alınacak adaylarda iş deneyim şartı aranmayacak.

Başvuru Şartları

T.C. Vatandaşı olmak,
18 yaşını tamamlamış olmak,
Görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olmak,
Kurum hizmet sahası içerisinde ikamet ediyor olmak,
En az lise, tercihen üniversite mezunu olmak.

fethiye-belediyesi.jpg

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdan sureti,
3 adet fotoğraf,
Adli Sicil Kaydı,
Sağlık Raporu,
Nüfus kaydı,
İkametgah Belgesi,
Askerlikle ilgisi olmadığına dair belge,
Diploma veya Mezuniyet Belgesi fotokopisi.

Mülakat Bilgisi

Başvuruları uygun görülen adaylar telefonla mülakata çağırılacak olup, adaylar Cumhuriyet Mahallesi Hükümet Caddesi No:17/113 Fethiye adresinde 28 Şubat 2022 Pazartesi günü mülakata girecek.

Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar Cumhuriyet Mahallesi Hükümet Caddesi No:17/113 Fethiye adresinde işin işleyişine göre vardiyalı olarak çalışacak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 23-25 Şubat 2022 tarihleri arasında Cumhuriyet Mahallesi Hükümet Caddesi No:17/113 Fethiye adresine yapılacak.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.