Gündoğmuş SYDV 4 Personel Alacak

Gündoğmuş SYDV 4 Personel Alacak

Antalya Gündoğmuş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı vakıf bünyesinde geçici olarak istihdam etmek üzer 4 Beden İşçisi (Genel) alacak. Başvuru tarihi, adaylarda aranan şartlar ve diğer detaylar haberimizin devamında.

Antalya Gündoğmuş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında geçici olarak istihdam etmek üzere 4 Beden İşçisi (Genel) alımı gerçekleştirecek.

4 Beden İşçisi Alımı Başvuru Şartları

T.C. Vatandaşı olmak,
Çalışmasına engel hali olmamak,
En az 6 aydır Gündoğmuş ilçesinde ikamet ediyor olmak,
Erkek personeller için askerlik görevini yapmış olmak, askerlikten muaf olmak veya askerlikle ilişkisi bulunmamak,
Erkek personellerin en az B sınıfı sürücü belgesinin olması,
Kamu haklarından mahrum olmamak,
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün 01/02/2018 tarih ve 12983 sayılı Yaşlı Bakım Projeleri Uygulama Genelgesinin 21. Maddesinde “Proje kapsamında istihdam olunacak çalışanların Geriatri bölümü mezunlarından olması tercih edilir. Bu şartın sağlanamaması durumunda en az lise mezunu ancak engelli ve yaşlı bakım konusunda sertifika sahibi kişiler öncelikli olarak projede istihdam edilir” dendiğinden alınacak personelin belirtilen nitelikleri taşıması.

sydv-gundogmus-personel-alacak.jpg

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdanı fotokopisi,
Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi,
1 adet vesikalık fotoğraf,
Çalışmasına engel olmayacağını gösterir Sağlık Kurulu Raporu,
Adli Sicil Kaydı,
Banka Hesap Numarası,
Yaşlı Bakım Sertifikası.

4 Beden İşçisi Mülakat Bilgileri

Başvuruları kabul edilen adaylar Gündoğmuş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında 11 Şubat 2022 Cuma günü saat 14.30’da mülakata girecek.

Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar Gündoğmuş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında 08.30-17.30 mesai saatleri arasında çalışacak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 8-10 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacak olup, adaylar başvurularını Hükümet Konağı Gündoğmuş Kaymakamlığına yapacak.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.