Hekimhan Öğretmenevi 3 Daimi Personel Alıyor

Hekimhan Öğretmenevi 3 Daimi Personel Alıyor

Hekimhan Öğretmenevi yayımlamış olduğu ilan doğrultusunda daimi süreyle 3 kamu işçi alımı gerçekleştirecek. Başvuru tarihi haberimizde.

Milli Eğitim Bakanlığı Hekimhan Öğretmenevi İŞKUR üzerinden gerçekleştirilen alımlar kapsamında açık bulunan kadrolarda istihdam edilmek üzere 3 daimi kamu işçisi alımı yapacak. Söz konusu alıma başvuru yapacak adaylarda iş deneyim şartı aranmayacak.

Hekimhan Öğretmenevi Personel Alımı

İlana çıkan Malatya Hekimhan Öğretmenevi alacağı 3 kamu işçisini tam zamanlı olarak kendi bünyesinde görevlendirecektir. Alıma ait başvuru şekli ve mezuniyet bilgisi aşağıdaki gibi olacaktır.

milli-egitim-bakanligi-personel-alimi.jpg

Başvuru Yeri ve Tarihi

Yapılacak alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 09 Kasım 2021 tarihine esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir.

Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

Başvuru Şartları

  • Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olmak.

Kura Sitemi

Başvuru yapan iş arayanların öncelikliler de dâhil olmak üzere tamamı kura çekimi için ilan sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından düzenlenen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenecek.

Alımı Yapılacak Unvanlar

  • 1 Kişi Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler)
  • 1 Kişi Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)
  • 1 Kişi Temizlik Görevlisi

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.