İŞ BANKASI Duyurdu Bünyemize yeni personeller alacağız

İŞ BANKASI Duyurdu Bünyemize yeni personeller alacağız

İŞ BANKASI Duyurdu Bünyemize yeni personeller alacağız

İş Bankası, kurumsal şubelerinde çalıştırılmak üzere Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi pozisyonunda görev yapacak Uzman Yardımcısı kadrosu için personel alımı yapacağını duyurdu. Adayların, İş Bankası'nın kariyer portalı üzerinden belirtilen şartlara uygun olarak başvuruda bulunmaları gerekiyor.

İŞ BANKASI DUYURDU BÜNYEMİZE YENİ PERSONELLER ALACAĞIZ

Adaylar, Türk vatandaşı olmalı, üniversitelerin dört yıllık bölümlerinden mezun olmalı ve belirlenen yaş sınırını aşmamalıdırlar. İngilizce dil yeterliliğine sahip olmaları ve askerlik görevini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir. Sağlık durumlarının Türkiye'nin her yerinde çalışmaya uygun olduğunu belgelemeleri ve herhangi bir suçtan hapis cezası almamış olmaları şarttır.

YENİ PERSONELLER ALACAĞIZ

Seçilen Uzman Yardımcıları, kurumsal müşterilere yönelik yüksek kaliteli hizmet sunma, müşteri ihtiyaçlarını analiz etme ve müşteri portföyünün karlılığını artırma görevlerini üstlenecekler. Başvurular, 4 Şubat 2024 tarihine kadar İş Bankası'nın kariyer sayfası üzerinden online olarak yapılmalıdır.

Kaynak:Haber Merkezi

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.