İstanbul Büyükşehir Belediyesi 20 Kamu Personeli Alıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 20 Kamu Personeli Alıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, yaptığı duyuru ile farklı meslek kolunda toplam 20 Daimi kamu işçisi alınacağını duyurdu. Alıma ilişkin başvuru detayları haberimizde.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, değişik meslek kolunda kamu işçi alımı yapacak. Alımı yapılacak olan meslek kollarının unvan ve sayıları şu şekilde olacak.

5 Makine Bakım Mekanik Ustası, 2 Makine Bakım Kaynak Ustası, 6 Makine Bakım Elektrik Ustası ve 7 Makine Bakım Ustası olmak üzere toplam 20 kamu personeli alacak.

İlana başvurmak isteyen adayların başvurularını 24-30 Eylül 2021 tarihleri arasında https://kariyer.ibb.istanbul/ internet adresi üzerinden kayıtlarını gerçekleştirebilirler.

Makine Bakım Mekanik Ustası Başvuru Koşulları;

Erkek, 20 - 45 yaş arası, en az İlkokul mezunu, vardiyalı çalışma düzenine engel durumunun olmaması, Mekanik Ustası- ilgili alanda mesleki yeterlilik belgesine sahip, Motor, mekanik, iş makinesi bakım onarımcılığı dallarında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olması, takım çalışmasına yatkın, sürücü ehliyeti (B) ve askerlik hizmetini tamamlamış olması.

Makine Bakım Kaynak Ustası Başvuru Koşulları;

Erkek, 20 - 45 yaş arası, en az İlkokul mezunu, vardiyalı çalışma düzenine engel durumunun olmaması, Kaynak Ustası- ilgili alanda mesleki yeterlilik belgesine sahip, Metal teknolojisi (kaynakçılık) mesleki yeterlilik belgesine sahip, otomotiv ve iş makinesi alanında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olması, takım çalışmasına yatkın, sürücü ehliyeti (B) ve askerlik hizmetini tamamlamış olması.

Makine Bakım Elektrik Ustası Başvuru Koşulları;

Erkek, 20 - 45 yaş arası, en az ilkokul mezunu, vardiyalı çalışma düzenine engel durumunun olmaması, Oto Elektrik Ustası- ilgili alanda mesleki yeterlilik belgesine sahip, Oto elektrik bakım onarım konusunda en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olması, takım çalışmasına yatkın, sürücü ehliyeti (B) ve askerlik hizmetini tamamlamış olması.

Makine Bakım Ustası Başvuru Koşulları;

Erkek, 20 - 45 yaş arası, en az İlkokul mezunu, vardiyalı çalışma düzenine engel durumunun olmaması, Bakım Ustası -Motorlu araçlar teknolojisi, iş makinesi bakım onarımcılığı belgesine sahip, kalfalık belgesine sahip, otomotiv ve iş makinesi alanında en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olması, takım çalışmasına yatkın, sürücü ehliyeti (B) ve askerlik hizmetini tamamlamış olması.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.