İstanbul Büyükşehir Belediyesi Uzman Yardımcısı Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Uzman Yardımcısı Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yaptığı ilan ile Analiz Uzman Yardımcısı alacağını duyurdu. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan şartlar, başvuru tarihi ve daha fazlası haberimizde.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yaptığı duyuruyla 2 Analiz Uzman Yardımcısı alacağını açıkladı. İlana başvurmak isteyen adaylar başvurularını 26 Ekim -02 Kasım 2021 tarihleri arasında kariyer.ibb.istanbul ( Genel başvuru alanı) internet adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Alımı gerçekleşecek olan 2 Analiz Uzman Yardımcısı daimi kadroyla işe alınacak olup, çalışma yeri Yeşilköy Mahallesi Atatürk Havalimanı Caddesi İstanbul Dünya Ticaret Merkezi adresi olacaktır.

Başvuruda İstenilen Belgeler

  • Özgeçmiş

stanbul-buyuksehir-belediyesi-personel-alimi.jpg

Adaylarda Aranan Genel Şartalar

  • Üniversitelerin 4 yıllık Mühendislik Fen Fakültelerinden, tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İş Analizi, Proje Yönetimi ve / veya Talep Yönetiminde minimum 1-2 yıllık deneyimli (Özellikle bankacılık ve / veya finansal teknolojileri için yazılım entegrasyon projelerinin yönetiminde deneyim sahibi olan).
  • Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri geliştirmelerinde ve İç/dış kaynak yönetimi, proje yönetimi, iç/dış müşteri yönetimi konusunda tecrübeli İyi derecede SQL, excel, word, powerpoint, visio, MS Project bilgisine sahip, JIRA kullanmış.
  • Tercihen Uluslararası İş analizi Sertifikası (IIBA) sahibi Güçlü raporlama ve dokümantasyon becerisi olan Çok iyi düzeyde analitik ve yorumsal düşünme becerileri olan.
  • İş analizi süreçlerine ve metodolojilerine hakim Teknik Şartname hazırlama konusunda bilgili Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş Kişiler arası iletişimi ve etkileşimi düzeyi yüksek, empati yeteneği geilişmiş takım çalışmasına yatkın.
  • Hızlı tempolu bir ortamda ve stres altında çalışabilme yetisine sahip.
  • Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip.

Mülakat Bilgisi

Adayların yapacağı başvuru sonucu incelendikten sonra, başvuruları kabul edilen adaylarla mülakat için İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakler Koordinasyon Müdürlüğü adresinde görüşülecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.