İstanbul Güvenlik A.Ş. 25 Özel Güvenlik Görevlisi Alıyor

İstanbul Güvenlik A.Ş. 25 Özel Güvenlik Görevlisi Alıyor

İstanbul Güvenlik A.Ş. Yayımlamış olduğu ilan doğrultusunda 25 Güvenlikçi alacağını duyurdu. Adaylarda aranacak şartlar ve başvuru tarihi haberimizde.

İŞKUR üzerinden duyurulan güvenlik personeli alım ilanına başvuracak adaylar işe alınmaları durumunda daimi kadroyla işe alınacak olup, İstanbul genelinde günde 7,5 saat süreyle çalışacaklardır.

Ayrıca adaylar vardiyalı şekilde çalışacak ve 3 vardiya sistemiyle dönüşümlü şekilde hizmet vereceklerdir.

Müracaat Koşulları

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetine dair kanun 10.maddesindeki belirtilen şartlara haiz olmak, Valilik onaylı silahlı /Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, En az 1 yıl deneyim sahibi olan Kadın ve Erkek adaylar işe alınacaktır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Başvurular yukarıda belirtilen Web sitesine özgeçmişin oluşturulması ile tamamlanmış olacaktır. Başvuru esnasında belge istenmeyecektir. Mülakat sonrası gerekli bilgi ve belgeler talep edilecektir.

stanbul-guvenlik-a-s-guvenlikci-alimi.jpg

Başvuru Tarihi ve Şekli

Adaylar başvurularını 21-27 Ocak 2022 tarihleri arası https://kariver.ibb.istanbul/Genel Başvuru internet adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Mülakat Bilgileri

Başvuruları kabul edilen adaylara mülakat bilgisi SMS veya telefon ile bilgi verilecektir.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.