İZFAŞ Deneyim Şartı Yok! 27 Kamu Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

İZFAŞ Deneyim Şartı Yok! 27 Kamu Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi belediye iştirakleri dahilinde faaliyet gösteren İZFAŞ Genel Müdürlüğünde istihdam etmek üzere farklı unvanlar için toplamda 27 personel alacak. Alım yapılacak unvanlar ve daha fazlası haberimizde.

İzmir Büyükşehir Belediyesi bir belediye iştiraki olan İZFAŞ Genel Müdürlüğünde fuar süresi boyunca geçici olarak çalıştırılmak üzere 22 Marble Fuarı Ofis Destek Personeli (Büro İşçisi) ve 5 Marble Fuarı Elektrik Personeli olarak toplamda 27 personel alımı gerçekleştirecek. Her iki unvan için de adaylarda iş deneyim şartı aranmayacak.

İZFAŞ Başvuru Şartları

T.C. Vatandaşı olmak (Ortak),

Prezentabl (Ortak),

Esnek çalışma saatlerine uygun (Ortak),

Tercihen en az ön lisans mezunu olmak (Marble Fuarı Ofis Destek Personeli (Büro İşçisi) için),

Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve Elektronik Teknolojisi alanlarından mezun olmak (Marble Fuarı Elektrik Personeli için).

zfas-27-personel-alimi.jpg

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başvuru İçin Gerekli Belgeler

1 sayfalık fotoğraflı özgeçmiş (Ortak).

Personel Alımında Mülakat Bilgileri

Başvuru yapan adaylar arasından sadece başvuruları uygun görülen adaylara başvuru bitim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde çağrı yapılacak.

Alınacak Personellerin Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar İZFAŞ Genel Müdürlüğünde çalışacak.

Bu adaylardan 22 Marble Fuarı Ofis Destek Personeli Büro İşçilerinden 3 kişi 9 Mart-8 Nisan 2022, 8 kişi 21-29 Mart 2022 ve 11 kişi 21 Mart-8 Nisan 2022 tarihleri arasında;
5 Marble Fuarı Elektrik Personelinden 4 kişi 1 Mart-29 Nisan 2022, 1 kişi ise 1 Mart-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında çalışacak.

Belediye Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 21-25 Şubat 2022 tarihleri arasında (08.00-18.00 saatlerinde) sadece mail olarak bir sayfalık fotoğraflı özgeçmiş şeklinde [email protected] adresine yapılacak.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.