İzmir Büyükşehir Belediyesi 10 Kamu İşçi Alımı Yapacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi 10 Kamu İşçi Alımı Yapacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilan kapsamında 10 kamu işçisi alacak. Adaylarda aranan şartlar, başvuru tarihleri ve daha fazlası haberimizin devamında.

İzmir Büyükşehir Belediyesi (İZFAŞ), Geçici 5 Transfer personeli ve Geçici 5 Shuttle Personeli olmak üzere toplam 10 kamu işçisi alacak.

Başvurular; 22-26 Eylül 2021 tarihleri, 08:00 ile 18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.
Başvurular sadece mail olarak, bir sayfalık fotoğraflı özgeçmiş şeklinde [email protected] internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Müracaat Koşulları;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Üniversite öğrencisi ve/veya üniversite mezunu
  • Esnek çalışma saatlerine uygun
  • Prezantabl
  • Affa Uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar ve casusluk, özel hayata ve hayatın ihlaline ilişkin ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat kanştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık ve yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler;

  • 1 sayfalık fotoğraflı özgeçmiş. (CV)

Mülakata başvuru yapan adaylar arasından sadece uygun görülen adaylara başvuru bitim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde çağrı yapılacaktır.

Alınacak olan adayların çalışma saatleri 08:30 ile 18:30 saatler arasında olacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.