İzmir Büyükşehir Belediyesi Daimi 4 İşçi Alacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi Daimi 4 İşçi Alacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden yayımladığı ilana göre, bünyesinde bulunan İZELMAN A.Ş. çalışmak üzere 4 daimi işçi alınacağını duyurdu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzelman Gen.Hiz.Otopark Özel Eğit.İtfaiye Sağ.Hiz.Tic.A.ş.’nin İŞKUR üzerinden vermiş olduğu ilana göre 1 Basın Görevlisi, 1 Elektronik Mühendisi, 1 İnşaat Mühendisi ve 1 Mimar alınacak.

Başvurular sadece mail yoluyla, bir sayfalık fotoğraflı özgeçmiş şeklinde baş[email protected] adresine yapılacaktır.

Başvuruda bulunacak adayların başvurularını 15 Eylül 2021 tarihine kadar yapmaları gerekiyor.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak ya da askerlik hizmetinden muaf olmak
  • Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak
  • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, özel hayata ve hayatın gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, kasten yaralama (üstsoya-altsoya-eşe-kardeşe-beden veya ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye-kadına-çocuğa karşı işlenen) ve fuhuş suçlarından mahkum olmamak
  • Tercihen en az 1 yıl deneyimi bulunmak, olarak belirlenmiştir.

Ayrıca başvuru yapan adaylar arasından, sadece uygun görülen adaylara, bir hafta içinde çağrı yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.