İzmir Büyükşehir Belediyesi Geçici Süreli Personel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Geçici Süreli Personel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi (İZFAŞ) İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilan kapsamında avukat alımı yapılacağını duyurdu. Adaylarda aranan şartlar, çalışma süreleri, başvuru tarihleri ve daha fazlası haberimizin devamında.

İzmir Büyükşehir Belediyesi (İZFAŞ) kurum dışı kamu işçi alımılar kapsamında yayınlamış olduğu ilan doğrultusunda İZFAŞ Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek ve 3 ay süreyle (Geçici) çalıştırılmak üzere 1 avukat alımı gerçekleştirecek. 08.00-18.00 saatleri arasında tam zamanlı çalışma şeklinde yapılacak olan personel alımı için başvurular 15-19 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Başvuru Süreci Nasıl Olacak?

Başvurular sadece mail olarak bir sayfalık fotoğraflı özgeçmiş şeklinde [email protected] adresi üzerinden yapılacak. Başvuru yapan adaylar arasından uygun görülen adaylara başvuru bitiş tarihi olan 19 Eylül 2021 Pazar gününden itibaren 1 hafta içerisinde geri dönüş sağlanacak.

Başvuru Şartları

  • T.C. Vatandaşı olmak
  • Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun olmak
  • MS Office ve internet uygulamalarını kullanabilen
  • Esnek çalışma saatlerine uygun
  • Prezantablım
  • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar ve casusluk, özel hayata ve hayatın ihlaline ilişkin ve cinsel dokunulmazlığa suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık ve yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • 1 sayfalık fotoğraflı özgeçmiş

Çalışma Adresi

İZFAŞ Genel Müdürlüğü Gaziemir-İZMİR

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.