İzmir Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız 50 Personel Alıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız 50 Personel Alıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi belediye bünyesinde faaliyet gösteren İZFAŞ Genel Müdürlüğünde istihdam etmek üzere 50 personel alacak. Alım yapılacak unvan ve diğer detaylar haberimizin devamında.

İzmir Büyükşehir Belediyesi belediye uhdesinde ve İZFAŞ Genel Müdürlüğü gözetiminde düzenlenecek olan Tarım Fuarında geçici olan istihdam etmek üzere 50 Temizlik Personel alacak. Yapılacak alıma başvuruda bulunacak adaylarda iş deneyim şartı aranmayacak.

50 Temizlik Personel Alımı Başvuru Şartları

T.C. Vatandaşı olmak,
En az ilköğretim mezunu olmak,
Esnek çalışma saatlerine uygun olmak,
Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar ve casusluk, özel hayata ve hayatın ihlaline ilişkin ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık ve yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamak.
50 Temizlik Personel Alımında Başvuru İçin Gerekli Belgeler
1 sayfalık fotoğraflı özgeçmiş.

izmir-buyuksehir-belediyesi-isci-alimi.jpg

Mülakat Bilgileri

Başvuru şartlarını taşıyan adaylara mülakat için çağrı yapılacak.

50 Temizlik Personel Alımı Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar İZFAŞ Genel Müdürlüğünde vardiyalı çalışma şekline göre çalışacak olup, 25 personel 31 Ocak-6 Şubat 2022 tarihleri arasında, diğer 25 personel ise 1-6 Şubat 2022 tarihleri arasında çalışacak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 26-31 Ocak 2022 tarihleri (08.00-18.00 mesai saatlerinde) arasında sadece mail olarak 1 sayfalık fotoğraflı özgeçmiş şeklinde [email protected] adresine yapılacak.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.