İzmir Demokrasi Üniversitesi Personel Alımı

İzmir Demokrasi Üniversitesi Personel Alımı

İzmir Demokrasi Üniversitesi yaptığı duyuru ile Güvenlik Görevlisi (Silahsız) ve Temizlik Görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Alıma başvurmak isteyen adaylarda aranan şartlar ve başvuru tarihi haberimizde.

İzmir Demokrasi Üniversitesi yaptığı duyuru ile 2 Güvenlik Görevlisi (Silahsız) ve 6 Temizlik Görevlisi alımı yapacak. Adaylar başvurularını 15 Ekim 2021 tarihine kadar esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir.

Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurularını gerçekleştirebilirler.

İzmir Demokrasi Üniversitesi

Üniversite Rektörlüğü kura sistemi ile 2 Güvenlik Görevlisi (Silahsız) ve 6 Temizlik Görevlisini (İŞKUR) aracılığı ile bünyesine alacak.

zmir-demokrasi-universitesi-isci-alimi.jpg

Noter kurasına katılacak olanlar ile sözlü sınavına katılmaya hak kazanan asıl ve yedek adayların isim listesi İzmir Demokrasi Üniversitesi internet adresinde (http://idu.edu.tr) ve İzmir Demokrasi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı internet adresinde (http://pdb.idu.edu.tr) duyurular kısmında yayımlanacaktır. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup, ayrıca adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Güvenlik Görevlisi Başvuru Şartları

  • 5188 sayılı Kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış "Özel Güvenlik Kimlik Kartına" sahip ve silahsız olmak.
  • 40 yaşını doldurmamış olmak.
  • 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait, görevi yapmasına engel olacak herhangi bir sağlık nedeni bulunmamak.

Temizlik Görevlisi Başvuru Şartları

  • 40 yaşını doldurmamış olmak.
  • Temizlik ve destek hizmetleri görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık nedeni bulunmaması gerekmektedir.

Sözlü Sınav İşlemleri

Kura çekimi sonucunda belirlenen açık iş ilanı sayısının 4 (Dört) katı kadar asıl aday sözlü sınavına tabi tutulacaktır.

Sözlü sınav için nihai listede yer alan adayların; teslim edecekleri belgeler, belge teslim yeri, tarihleri ve diğer bilgilendirme işlemleri İzmir Demokrasi Üniversitesi internet adresinden (http://idu.edu.tr) ve İzmir Demokrasi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı internet adresinde (http://pdb.idu.edu.tr) ilan edilecek olup, ayrıca adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.