Kamuya Farklı Unvanlarda 175 Personel Alınıyor

Kamuya Farklı Unvanlarda 175 Personel Alınıyor

İş arayan binlerce vatandaşın yakından takip ettiği ilanlara yeni alımlar eklenmeye devam ediyor. Birçok kamu kurumu farklı unvanlarda istihdam edilmek üzere 175 personel alımı yapıyor. Hangi kurum kaç personel alıyor? Sizler için derledik.

Kamuda çalışmak isteyen binlerce vatandaş güncel alım ilanlarını takip ederken, son olarak yayınlanan duyurular ile kamuya farklı unvan ve pozisyonlarda görevlendirilmek üzere 175 personel alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

Söz konusu alımlar kapsamında Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü, Çorum Belediyesi, Süleyman Demirel Üniversitesi, Tekirdağ Saray Belediyesi, Osmaniye Yarbaşı Belediyesi, Tarım ve Orman Bakanlığı, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Çanakkale Gümüşçay Belediyesi gibi kurumlar 175 personel alımı gerçekleştirecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 100 Personel Alımı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yayınlamış olduğu ilan kapsamında 89 Mühendis ve 11 Büro Personeli olmak üzere toplamda 100 sözleşmeli personel alacak. Söz konusu alım için 27 Ekim’de başlayan başvurular 2 Kasım tarihine kadar devam edecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 100 Personel Alımı Detayları İçin Tıklayınız.

Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü 49 Personel Alımı

Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan duyuruda 23 Destek Personeli, 15 Büro Personeli, 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile 1 Teknisyen olmak üzere toplamda 49 personel alımı yapılacak.

Söz konusu alım için 27 Ekim’de başlayan başvurular 12 Kasım tarihine kadar devam edecek.

Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü 49 Personel Alımı Detayları İçin Tıklayınız.

Çorum Belediyesi 8 Personel Alımı

Çorum Belediyesi çıkmış olduğu ilan doğrultusunda geçici süreli istihdam etmek suretiyle 8 Garson alımı yapacak. Söz konusu alım için 27 Ekimde başlayan başvurular 28 Ekim’de sona erecek.

Çorum Belediyesi 8 Personel Alımı Detayları İçin Tıklayınız.

memur-alimi.jpg

Süleyman Demirel Üniversitesi 6 Personel Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından yapılan duyuru ile 6 Beden İşçisi alımı yapılacağı belirtildi. Söz konusu alım için başvurular 30 Ekim’e kadar devam edecek.

Süleyman Demirel Üniversitesi 6 Personel Alımı Detayları İçin Tıklayınız.

Tekirdağ Saray Belediyesi 4 Personel Alımı

Tekirdağ Saray Belediyesi yapmış olduğu duyuru doğrultusunda 3 Beden İşçisi ve 1 Büro İşçisi olmak üzere toplamda 4 personel alımı gerçekleştirecek. Söz konusu alım kapsamında başvurular 31 Ekim’e kadar devam edecek.

Tekirdağ Saray Belediyesi 4 Personel Alımı Detayları İçin Tıklayınız.

Osmaniye Yarbaşı Belediyesi 3 Personel Alımı

Osmaniye Yarbaşı Belediyesi yayınladığı ilan kapsamında 3 Temizlik İş Kolu personeli alacak. Söz konusu alım kapsamında başvurular 1-5 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

Osmaniye Yarbaşı Belediyesi 3 Personel Alımı Detayları İçin Tıklayınız.

Tarım ve Orman Bakanlığı 2 Personel Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından duyurulan alım ile 2 Okul Öncesi Öğretmen alımı gerçekleştirilecek. Söz konusu alım için başvurular 1 Kasım tarihine kadar devam edecek.

Tarım ve Orman Bakanlığı 2 Personel Alımı Detayları İçin Tıklayınız.

Denizli Büyükşehir Belediyesi 2 Personel Alımı

Denizli Büyükşehir Belediyesi yayınladığı ilan kapsamında 2 Halkla İlişkiler Görevlisi alımı yapacak. Söz konusu alım için başvurular 1-3 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Denizli Büyükşehir Belediyesi 2 Personel Alımı Detayları İçin Tıklayınız.

Çanakkale Gümüşçay Belediyesi 1 Personel Alımı

Çanakkale Gümüşçay Belediyesi tarafından yayınlanan ilan kapsamında 1 Beden İşçisi alımı gerçekleştirilecek. Söz konusu alım için başvurular 28 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

Çanakkale Gümüşçay Belediyesi 1 Personel Alımı Detayları İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.