Karayolları Genel Müdürlüğü 8 Personel Alımı Yapıyor

Karayolları Genel Müdürlüğü 8 Personel Alımı Yapıyor

Karayolları Genel Müdürlüğü yaptığı duyuruyla 8 daimi kamu işçisi alımı yapacağını açıkladı. Başvuru şartları, çalışma saatleri ve alıma dair diğer detaylar haberimizin devamında.

Karayolları Genel Müdürlüğü, Karayolları 1. Bölge Müdürlüğünde görevlendirmek üzere 5 Eski hükümlü ve 3 Engelli İşçi olmak üzere toplam 8 daimi kamu işçi alımı yapacağını duyurdu.

Karayolları Genel Müdürlüğü Personel Alımı

İlana çıkan Karayolları Genel Müdürlüğü 3 Engelli personeli Düz İşçi (Büro İşçisi) unvanıyla ve Eski hükümlü personeli ise 2 Aşçı 3 Düz İşçi (Beden İşçisi) unvanıyla olmak üzere toplam 8 personel alacağını açıkladı.

Başvuru Yeri ve Tarihi

Söz konusu alım için adaylar başvurularını 02-08 Kasım 2021 tarihleri Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Sözlü Sınav veya Mülakat Yapılacak Adres

Başvuruları kabul edilen adaylar Sözlü Sınav veya Mülakat adresi Hamidiye Mah. Kemerburgaz Cad. No: 170 Kağıthane İstanbul adresi olacaktır.

5 Eski Hükümlü Çalışma Adresi ve Mezuniyet Durumu

  • 2 Aşçı ve 1 Düz İşçi (Beden İşçisi) Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul İli ve İlçelerinde faaliyet gösteren işyerlerinde görevlendirileceklerdir.
  • 2 Düz İşçi (Beden İşçisi) ise Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Kocaeli İli ve İlçelerinde faaliyet gösteren işyerlerinde görevlendirileceklerdir.
  • Tüm adaylar için Önlisans mezuniyet şartı aranmaktadır.

karayollari-genel-mudurlugu-kamu-isci-alim.jpg

3 Engelli İşçi Çalışma Adresi ve Mezuniyet Durumu

  • 3 Düz İşçi (Büro İşçisi) Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Edirne İli ve İlçelerinde faaliyet gösteren işyerlerinde görevlendirileceklerdir.
  • Tüm adaylar için Önlisans mezuniyet şartı aranmaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.