Kayseri Akkışla Belediyesi 5 Personel Alacak

Kayseri Akkışla Belediyesi 5 Personel Alacak

Kayseri Akkışla Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında açık bulunan pozisyonlar için 5 personel alımı yapacak. Alım hakkında merak edilen tüm detayları sizler için derledik.

Kayseri Akkışla Belediyesi belediye bünyesinde açık bulunan pozisyonlarda geçici olarak çalıştırılmak üzere 5 Temizlik İşçisi alımı gerçekleştirecek. Yapılacak alım için adaylarda iş deneyim şartı aranmayacak.

Başvuru Şartları

28.04.2018 tarih ve 30405 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “İl Özel İdareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyeleri olduğu mahalli idare birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerin giderilmesine ilişkin usul ve esaslar” ın maddesindeki şartları taşımak,
Kayseri ili Akkışla ilçesi sınırlarında ikamet eden,
Askerlikle ilişiği bulunmamak.

kayseri-akkisla-belediyesi.jpg

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdan fotokopisi,
Öğrenim Belgesi,
Nüfus Kayıt Örneği ve İkametgah Belgesi,
Adli Sicil Kaydı,
Sağlık Raporu,
Diploma,
Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi.

Mülakat Hakkında

Mülakatlar 14 Şubat 2022 Pazartesi günü saat 14.00’ da Akkışla Belediyesi Hizmet Binası Zemin Katta gerçekleştirilecek.

Çalışma Şartları

Mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar Akkışla Belediyesi Personel LTD. ŞTİ.de haftalık 45 saat olarak çalışacak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 2-4 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacak olup, alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Akkışla Belediyesi Personel LTD. ŞTİ.ye yapacak.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.