Kepez Belediyesi 8 Daimi Kamu Personel Alımı Yapıyor

Kepez Belediyesi 8 Daimi Kamu Personel Alımı Yapıyor

Kepez Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilan kapsamında 8 daimi Beden işçisi alımı yapacak. Başvuru şartları, çalışma saatleri ve alıma dair diğer detaylar haberimizin devamında.

Kepez Belediyesi İŞKUR aracılığıyla 8 kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. Belediye çıktığı ilan doğrultusunda münhal bulunan kadrolarda istihdam edilmek üzere 8 daimi Beden işçisi alacak.

İlana çıkan Kepez Belediyesi alacağı kamu personellerini Belediyenin mücavir alanlarında haftalık 45 saat ve sabah 08:30 akşam 17:30 saatleri arasında görevlendirecektir.

Başvuru Şartları

Türk Vatandaşı olmak.
18 yaşını doldurmuş olmak.
Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzen ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan ve yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamak.
Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl sağlığı bulunmamak.
İlköğretim Mezunu olmak.
Çanakkale Merkez ilçede ikamet etmiş olmak.

kepez-belediyesi.jpg

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
Ehliyet Fotokopisi,
Öğrenim Belgesi Fotokopisi,
Yerleşim Yeri Belgesi.

Başvuru Yeri ve Tarihi

Söz konusu alım için adaylar başvurularını 18-23 Şubat 2022 tarihleri arasında Cumhuriyet Mahallesi Harmanlı Sokak No:3 Ayışığı evleri B2 Blok Daire: 14 Kepez Çanakkale adresine istenen belgelerle birlikte şahsen başvurarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Mülakat Bilgileri

Başvuruları kabul edilen adaylar 25 Şubat 2022 tarihinde saat: 10:00’da Kepez Belediyesi binasında mülakata tabi tutulacaklardır.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.