Kepez Belediyesi (Çanakkale) Asgari Ücretle 6 Personel Alacak

Kepez Belediyesi (Çanakkale) Asgari Ücretle 6 Personel Alacak

Çanakkale Kepez Belediyesi yayımlamış olduğu ilan doğrultusunda belediye bünyesinde istihdam etmek üzere 6 daimi personel alacak. Alıma ilişkin tüm ayrıntılar haberimizde.

Çanakkale Kepez Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında faaliyet gösteren belediye birimlerinde Asgari Ücret ile istihdam etmek üzere 6 Park Süpürücüsü alımı gerçekleştirecek. Söz konusu alım için adaylarda iş deneyim şartı aranmayacak.

Çanakkale Kepez Belediyesi Başvuru Şartları

T.C. Vatandaşı olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzen ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan ve yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamak,

22/05/2003 tarihli ve 4857 sayılı İş Kanununun 30 uncu maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

En az ilköğretim mezunu olmak,

Çanakkale Merkez ilçede ikamet etmek.

kepez-belediyesi.jpg

Kepez Belediyesi Başvuru İçin Gerekli Bilgiler

Kimlik veya ehliyet fotokopisi,

Öğrenim Belgesi fotokopisi,

İkametgah Belgesi.

Kamu Personel Alımı Mülakat Bilgileri

Başvuruları uygun görülen adaylar 30 Aralık 2021 Perşembe günü saat 10.00’da Kepez Belediye Binası Cumhuriyet Mahallesi Sahil Yolu Caddesi No:2 Kepez adresinde mülakata girecek.

Alınacak Personellerin Çalışma Şartları

İşe alınmaya hak kazanan adaylar Cumhuriyet Mahallesi Sahil Yolu Caddesi No:2 adresinde hafta içi ve Cumartesi günleri saat 08.30-17.30 mesai saatlerinde (Gerektiğinde vardiyalı çalışılacak), Asgari Ücret ile çalışacak.

Personel Alımı Başvuru Tarihi ve Yeri

23 Aralık 2021 Perşembe günü başlayan başvurular 28 Aralık 2021 Salı günü sona erecek olup, alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar Cumhuriyet Mahallesi Harmanlı Sokak Apt:3 Ayışığı Evleri B2 Blok Daire:14 adresine başvurularını yapabilecek.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum