KIYI EMNİYETİ Yeni İş Başı Personelleri Alınacağı Duyuruldu

KIYI EMNİYETİ Yeni İş Başı Personelleri Alınacağı Duyuruldu

KIYI EMNİYETİ Yeni İş Başı Personelleri Alınacağı Duyuruldu

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, 12 daimi işçi pozisyonu için alım yapacağını duyurdu. Adayların üniversite mezunu olması gerekmektedir ve başvurular 5-9 Şubat 2024 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu'nun web sitesi üzerinden alınacaktır.

KIYI EMNİYETİ! YENİ İŞ BAŞI PERSONELLERİ ALINACAĞI DUYURULDU

Adaylar Türk vatandaşı olmalı, medeni haklara sahip olmalı, belirli suçlardan mahkum olmamalı ve sosyal güvenlik kurumundan emekli olmamalıdır. Ayrıca, Uzak yol Kaptanı yeterlilik belgesine ve en az bir yıl deniz hizmeti tecrübesine sahip olmalı, İngilizce yeterliliğini kanıtlamalı ve güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç almalıdır.

YENİ İŞ BAŞI PERSONELLERİ ALINACAK

İşe alınan adaylar İstanbul'da görev yapacak ve işe alım sürecine ilişkin duyurular Kıyı Emniyeti'nin web sayfasında yapılacaktır. Adaylar, başvuru sırasında sundukları bilgilerin doğruluğundan sorumludur ve yanlış beyanda bulunmanın sonuçları olacaktır.

Başvuru Kılavuzu: https://kamuiscialimi.com/d/file/kiyi-emniyeti-yeni-is-basi-personelleri-alinacagi-duyuruldu.pdf

Kaynak:Haber Merkezi

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.