Mersin Üniversitesi duyuruda bulundu kamu işçisi alınacak

Mersin Üniversitesi duyuruda bulundu kamu işçisi alınacak

Mersin Üniversitesi duyuruda bulundu kamu işçisi alınacak

Mersin Üniversitesi, büyük ölçekli bilgi işlem birimlerinde görev yapacak altı sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak. Adayların, KPSS ve İngilizce dil sınavlarından alınan puanlarla değerlendirileceği bu süreç, yazılı ve uygulamalı sınavları kapsıyor.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ DUYURUDA BULUNDU KAMU İŞÇİSİ ALINACAK

Başvuru koşulları arasında belirli eğitim düzeyleri, mesleki tecrübe ve bilgisayar bilgisi gibi şartlar yer almakta.

KAMU İŞÇİSİ ALINACAK

Özellikle yazılım, ağ yönetimi ve güvenlik konularında uzmanlık gerektiren bu pozisyonlar için, adayların yaratıcılık, takım çalışması ve iletişim yetenekleri ön planda olacak.

Başvuru Başlama Tarihi 29.01.2024 Başvuru Bitiş Tarihi 12.02.2024 (Mesai Bitimi) Ön Değerlendirme Sonuç Açıklama Tarihi 15.02.2024 (http://pdb.mersin.edu.tr/) Yazılı Sınav Tarihi ve Saati 29.02.2024 / 09:00 Uygulamalı Sınav Tarihi ve Saati 29.02.2024 / 13:00 Yazılı ve Uygulamalı Sınav Yeri Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Binası Kesin Sonuç Açıklama Tarihi 05.03.2024 (http://pdb.mersin.edu.tr/)

Başvuru Kılavuzu: https://kamuiscialimi.com/d/file/mersin-universitesi-duyuruda-bulundu-kamu-iscisi-alinacak.pdf

Kaynak:Haber Merkezi

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.