Metro İstanbul A.Ş. 8 Sürekli Personel Alıyor

Metro İstanbul A.Ş. 8 Sürekli Personel Alıyor

Metro İstanbul A.Ş. farklı unvanlarda daimi olarak çalıştırılmak üzere toplamda 8 personel alımı gerçekleştirecek. Alım yapılacak unvanlar, başvuru tarihleri ve daha fazlası haberimizin detayında.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde faaliyet göstermekte olan Metro İstanbul A.Ş. İŞKUR üzerinden çıkılan ilan kapsamında 5 Büro Personeli ve 3 Mühendis olmak üzere toplam 8 daimi personel alacak. Her iki unvan için de adaylarda en az 5 yıl iş deneyim şartı aranacak. Adaylardan başvuru esnasında herhangi bir belge istenmeyecek.

Tüm Unvanlar İçin Başvuru Şartları

  • Üniversitelerin herhangi bir lisans bölümünden mezun olmak (Büro Personeli için),
  • Üniversitelerin herhangi bir mühendislik bölümünden mezun olmak (Mühendis için),
  • SAP ve Ms Office programlarına hakim olmak (Ortak),
  • Analiz ve raporlama becerisine sahip olmak (Ortak),
  • Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek (Ortak),
  • Yeni görev ve iş konularında hızlıca araştırma yapıp öğrenebilen, öğrendiklerini anlamlı bir bütün haline getirme konusunda becerikli (Ortak),
  • İş sağlığı ve güvenliği konularına hakim (Ortak),
  • Protokol ve insan ilişkilerinde başarılı (Ortak),
  • Yazışma tekniklerine hakim, imla kurallarına tamamen uyumlu olarak yazı yazabilen olmak (Ortak).

personel-alimi.jpg

Mülakat Bilgileri

Yapılan başvurular sonucunda görüşmeye çağırılacak adaylara mülakat tarihi, saati ve yeri hakkında daha sonra bilgilendirme yapılacak.

Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar Metro İstanbul Esenler Genel Müdürlük emrinde günde 9 saat olmak üzere 07.30-17.30 mesai saatlerine göre çalışacak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvurular 19-30 Nisan 2022 tarihleri arasında yapılacak olup, söz konusu alıma başvuruda bulunacak adaylar başvurularını https://kariyer.ibb.istanbul/ Genel Başvuru İlanı kısmından yapabilecek.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.