NYSA Kazı Başkanlığı 23 Kamu İşçi Alıyor

NYSA Kazı Başkanlığı 23 Kamu İşçi Alıyor

NYSA Kazı Başkanlığı Arkeolog, Mimar ve Beden İşçisi alımı yapacak. Başvuru tarihi, başvuru için gerekli belgeler ve tüm detaylar haberimizde.

NYSA Kazı Başkanlığı İŞKUR’da yayınlamış olduğu duyuru ile 2 Arkeolog, 1 Mimar ve 20 Beden İşçisi alacağını açıkladı. Başvurmak isteyen adaylar 26 Ekim 2021 ile 20 Kasım 2021 tarihleri arasında başvurularını yapabilirler.

Başvuru Şekli

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Rekmez Mahallesi Nysa Ören yeri Caddesi No: 2 Sultanhisar Aydın adresine şahsen başvuru yaparak yapabileceklerdir.

NYSA Kazı Başkanlığı Personel Alımı

Başvuru yapacak olan adayların 3 yıllık deneyim süreleri olması gerekmektedir.

nysa-kazi-baskanligi-personel-alimi-yapiyor.jpg

Müracaat Koşulları

  • Sultanhisar sınırları içerisinde ikamet etmek,
  • 3 yıllık iş deneyimine sahip olmak,
  • 19 yaşından gün almış olması gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • T.C. kimlik fotokopisi.
  • Nüfus kayıt örneği.

Mülakat Bilgileri

Başvuru yapan adaylar arasından uygun görülenler ile Nysa Ören Yeri Sultanhisar adresinde hafta içi mesai saatleri içerisinde görüşme yapılacaktır.

Çalışma Saatleri

Başvuru sonucunda alınan adayların çalışma adresi Nysa Ören Yeri Sultanhisar, çalışma süresi 26 gün olup, çalışma saatleri 06:00 ile 14:00 saatleri arasında olacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.