Palandöken Belediyesi Personel Alımı

Palandöken Belediyesi Personel Alımı

Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Elemanı alacak olan Palandöken Belediyesi, ilana kimlerin başvurabileceği, aranan şartlar ve başvuru tarihlerine ait detayları yayımladı.

Erzurum Palandöken Belediyesi, Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Elemanı alacağını İŞKUR üzerinden çıktığı ilan ile duyurdu. Palandöken Belediyesi personel alımı için adaylar 04 Ekim 2021 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmekte.

Palandöken Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şekli

Adaylar başvurularını esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

Aranan Özel Şart ve Öğrenim Durumu

Başvuracak adaylar Önlisans mezunu olmaları ve Türk İşaret Dili MEB Onaylı Sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir.

Personel Alımına Kimler Başvurabilir?

  • Alınacak olan 1 adet Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Elemanı, Palandöken Belediyesinin daimi kadro ile alınacaktır.
  • Bu ilan sadece "Engelli" olanların başvuruları kabul edilecektir.

palandoken-belediyesi-is-ilani.jpg

Adayların Başvuru Esnasında Dikkat Edecekleri Adres Bilgisi

Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez.

İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır.

İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.