Pendik Belediyesi Personel Alımında Başvurular Başladı

Pendik Belediyesi Personel Alımında Başvurular Başladı

Pendik Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında belediye bünyesinde istihdam etmek üzere 3 Aşçı alacak. Bugün başlayan başvurular ne zaman sona erecek, başvuru şartları neler? Sorularını sizler için derledik.

Pendik Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında belediye şirketi olan Pentaş A.Ş. de tam zamanlı olarak istihdam etmek üzere açık bulunan pozisyonlar için 3 Aşçı alımı gerçekleştirecek. Yapılacak alıma başvuruda bulunacak adaylarda iş deneyim şartı aranacak.

Başvuru Şartları

  • Kadın-erkek Pendik ilçesinde ikamet ediyor olmak,
  • Emekli olmamak,
  • Hizmet sektöründe çalışmaya istekli, eğitime açık, kendini geliştirmeye istekli, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteriyor olmak,
  • Restoran veya kafe mutfağında tecrübesi olmak,
  • Dünya mutfağına hakim olmak,
  • Izgara ve tava yemeklerini biliyor olmak.

pendik-belediyesi-isci-alimi.jpg

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

İşe kabul edilen adaylara evrak listesi verilecek.

Mülakat Bilgileri

Başvuruları uygun görülen adaylar Pentaş A.Ş Genel Müdürlüğünde 24-25 Mart 2022 tarihleri ve 09.30-17.00 saatleri arasında mülakata girecek.

Çalışma Şartları

Yapılan başvurular sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar Pendik ilçesinde tam zamanlı olarak 08.00-22.00 saatleri arasında 2 vardiyalı çalışma esasına göre çalışacak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

24 Mart 2022 Perşembe günü başlayan başvurular 28 Mart 2022 Pazartesi günü sona erecek. Yapılacak alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Batı Mahallesi Erol Kaya Caddesi No:12/1 Pendik adresine yapacak.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.